Disponibilitate: nedisponibila
Preț: 17,90 LEI
Autor(i): Autor: Cynthia D?Amour
Editura: BusinessTech
Anul apariției: 2003
Nr. pagini: 160 pagini
Categorii: Sociologie
Format 13 x 20 cm
Despre carte
Crearea relatiilor - o deprindere pe care scolile au uitat sa ne invete. Care este cea mai simpla si sigura cale de a-ti rezolva problemele? Sa ai o recomandare! Cine iti poate face o recomandare sau te poate recomanda la nevoie? O relatie! Cum iti poti face o relatie? Citind aceasta carte!
Pentru a transforma un necunoscut intr-o relatie sau o cunostiinta intamplatoare intr-un prieten, exista tehnicile sigure puse pentru prima data pe hartie de Cynthia DAmour. Sunt tehnici de a initia si de a mentine o conversatie, de a obtine recomandari, de a crea o relatie cu oricine doresti. Vei ajunge sa sustii cu incredere si eleganta o conversatie cu oameni din cele mai diverse domenii si variate paturi sociale.
Comandă online cartea "Crearea relatiilor - o deprindere pe care scolile au uitat sa ne invete" la 17,90 lei scrisă de Autor: Cynthia D?Amour, tiparită la editura BusinessTech în anul 2003 cu un număr de 160 pagini. cu plata ramburs sau online cu cardul. Momentan titlul "Crearea relatiilor - o deprindere pe care scolile au uitat sa ne invete" nu este disponibil însa vă puteți înscrie pentru a fi notificat în momenul reaprovizionarii.
Sociologie romaneasca, Nr. 2/2000
Asociatia Romana de Sociologie
175 pagini
An: 2000
Sociologie romaneasca, Nr. 1/2000
Asociatia Romana de Sociologie
185 pagini
An: 2000
Sociologie romaneasca, Nr. 2/1999
Asociatia Romana de Sociologie
168 pagini
An: 1999
Caiete Sociologice, Nr. 2/2004
Fundatiei Academice Axis
251 pagini
An: 2004
Revista Universitara de Sociologie, Nr. 2/2007
Universitatea din Craiova
263 pagini
An: 2007